Entity Extra Field (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Link Target
da: Link-mål

en: View
da: Vis

en: Block
da: Blok

en: Arguments
da: Parametre

en: Undefined
da: Udefinereret

en: Token
da: Symbol

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Block configuration
da: Blokindstillinger

en: Form
da: Formular

en: Text Field
da: Tekst

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Block Type
da: Bloktype

en: - Default -
da: - Standard -

en: Entity link
da: Link til entity
