Entity Extra Field (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Link Target
ro: Țintă Legătură

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: Block
ro: Bloc

en: Arguments
ro: Argumente

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Token
ro: Simbol

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Block configuration
ro: Configurare blocuri

en: Form
ro: Formular

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Entity link
ro: Legătura entității
