Entity Field Fetch field (1.0.0-beta11) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Node
sk: Uzol

en: Term
sk: Termín

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Field types
sk: Typy polí
