Entity Field Fetch field (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Node
ar: العقدة

en: Term
ar: المصطلح

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
