Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Identifier
ar: المعرف

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان
