Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Fields
ja: フィールド

en: Identifier
ja: 識別子

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル

en: Entity bundles
ja: エンティティ バンドル
