Entity Field Token (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Field value
it: Valore del campo

en: Field type
it: Tipo di campo

en: Fields
it: Campi

en: Text Field
it: Campo di Testo

en: Identifier
it: Identificativo

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle
