Entity Reference Hierarchy (3.3.14) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Update
az: Yeniləmə

en: N/A
az: Yox

en: Maximum
az: Maksimum

en: Select
az: Seçin

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Menu block
az: Menyu bloku

en: Starting level
az: Başlanğıc səviyyəsi

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: The text to be used for this link in the menu.
az: Menyuda bu keçid üçün istifadə ediləcək mətn.

en: Show as expanded
az: Genişlənmiş kimi göstərin

en: Parent link
az: Ana keçid

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: Branding block
az: Brendləmə bloku

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
az: Bağlantı və onun bütün uşaqları üçün maksimum dərinlik sabitdir. Bəzi menyu keçidləri seçdiyiniz zaman bu limiti keçərsə, valideynlər kimi mövcud olmaya bilər.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
az: Eyni dərinlikdə eyni menyudakı bağlantılar arasında çəki bağlayın. Menyuda yüksək çəkiyə malik linklər batacaq və aşağı çəkiyə malik linklər yuxarıya yaxın yerləşdiriləcək.

en: Parent plugin ID
az: Valideyn plagin ID

en: The ID of the parent menu link plugin, or empty string when at the top level of the hierarchy.
az: Ana menyu keçid plaqinin ID-si və ya iyerarxiyanın yuxarı səviyyəsində olduqda boş sətir.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
az: Linkin menyularda aktiv və ya gizli olması üçün işarə.

en: Maximum number of levels
az: Səviyyələrin maksimum sayı
