Entity Reference Hierarchy (5.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: N/A
lt: N/D

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: After title
lt: Už pavadinimo

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Nuorodoms ir jos palikuoniams maksimalus gylis yra ribotas. Kai kurios meniu nuorodos negali būti tėvukais jei pasirinkus juos bus viršytas šis limitas.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lt: Nuorodų svoris tarp to pačio meniu ir to pačio gylio nuorodų. Nuorodos su didesniu svoriu bus išdėstytos žemiau nuorodų su mažesniu svoriu.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
lt: Pažymėkite ar meniu nuorodą bus įjungta ar išjungta.

en: Max weight
lt: Maksimalus svoris
