Entity Reference Hierarchy (5.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Top
sk: Navrch

en: Reference
sk: Referencia

en: Select
sk: Zvoľte

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Menu block
sk: Blok menu

en: Starting level
sk: Začiatočná úroveň

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: The text to be used for this link in the menu.
sk: Text, ktorý bude použitý pre tento odkaz v menu.

en: Show as expanded
sk: Zobraziť ako rozbalené

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sk: Maximálna hĺbka odkazu a všetkých jeho pododkazov je pevná. Niektoré odkazy v ponuke nemusia byť dostupné ako nadradené, ak by ich výber prekročil tento limit.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
sk: Váha odkazu medzi všetkými odkazmi z rovnakého menu v rovnakej hĺbke. V menu sú odkazy radené od najmenšej váhy po najväčšiu.
