Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
