Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Parent
hu: Szülő

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Children
hu: Gyermekek

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Parent Node
hu: Szülőtartalom

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Embed settings
hu: Beágyazás beállításai
