Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Parent
fa: والد

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
