Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Parent
lt: Tėvinis

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Weight for @title
lt: @title svoris
