Entity Reference Hierarchy (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Hierarchy
tr: Hiyerarşi

en: Parent
tr: Üst öge

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
