Entity Reference Hierarchy (8.x-2.0-alpha27) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
