Entity Reference Hierarchy (8.x-2.0-alpha36) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Update
sq: Rifresko

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
