Entity Reference Hierarchy (8.x-2.10) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: The text to be used for this link in the menu.
bo: འདེམས་བྱང་ཐོག་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་སྤྱོད་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Show as expanded
bo: རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པར་སྟོན་པ

en: Parent link
bo: སྦྲེལ་ཐག་གོང་མ

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
