Entity Reference Hierarchy (8.x-2.10) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Depth
gl: Profundidade

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Update
gl: Actualizar

en: N/A
gl: N/D

en: Maximum
gl: Máximo

en: Reference
gl: Referencia

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: The text to be used for this link in the menu.
gl: O texto que se usará no menú para este enlace.

en: Show as expanded
gl: Mostrar expandido

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
