Entity Reference Hierarchy (8.x-2.10) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය
