Entity Reference Hierarchy (8.x-2.11) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
