Entity Reference Hierarchy (8.x-2.11) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Menu link title
fil: Pamagat ng kawing ng menu
