Entity Reference Hierarchy (8.x-2.11) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana
