Entity Reference Hierarchy (8.x-2.11) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
