Entity Reference Hierarchy (8.x-2.12) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Bundle
gu: બંડલ
