Entity Reference Hierarchy (8.x-2.13) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Depth
bs: Dubina

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
