Entity Reference Hierarchy (8.x-2.14) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Select
ps: غوره

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Parent link
ps: پلرين تړونی
