Entity Reference Hierarchy (8.x-2.16) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: N/A
km: គ្មាន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: The text to be used for this link in the menu.
km: អត្ថបទ​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ​សម្រាប់​តំណ​នេះ​នៅ​ក្នុងម៉ឺនុយ​ ។

en: Show as expanded
km: បង្ហាញ​ជា​រង្វើល

en: Parent link
km: តំណ​មេ

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
