Entity Reference Hierarchy (8.x-2.18) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Update
nn: Oppdater

en: Menu link title
nn: Menylenketittel
