Entity Reference Hierarchy (8.x-2.19) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: N/A
ku: نییە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Parent link
ku: بەستەری باوان

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
