Entity Reference Hierarchy (8.x-2.19) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Depth
nl: Diepte

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Update
nl: Bijwerken

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Reference
nl: Referentie

en: Return
nl: Terugkeren

en: Select
nl: Selecteren

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Children
nl: Kinderen

en: Menu block
nl: Menublok

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Branding block
nl: Branding-blok

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een link en alle onderliggende items ligt vast. Sommige menu-links zijn mogelijk niet beschikbaar als bovenliggend menu-item als, door selectie hiervan, deze limiet wordt overschreden.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
nl: Het link gewicht ten opzichte van andere links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau. In het menu zullen de links met een hoog gewicht laag in het menu komen en links met een laag gewicht zullen een positie krijgen in de top van het menu.

en: Parent plugin ID
nl: Bovenliggend plugin-ID

en: The ID of the parent menu link plugin, or empty string when at the top level of the hierarchy.
nl: De ID van de bovenliggende menu link-plugin, of een lege tekenreeks als het zich op het hoogste niveau bevindt.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
nl: Een vlag om aan te geven of een link in een menu moet worden weergegeven of verborgen moet blijven.

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
nl: Indien geselecteerd, zal dit menu item uitgeklapt weergegeven worden als er onderliggende items zijn. Deze optie kan overschreven worden voor het hele menu bij het plaatsen van een menublok.

en: Expand all items
nl: Alle items uitklappen
