Entity Reference Hierarchy (8.x-2.20) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Depth
fi: Syvyys

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Update
fi: Päivitys

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Maximum
fi: Suurin

en: Reference
fi: Viittaus

en: Select
fi: Valitse

en: Minimum
fi: Pienin

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Menu block
fi: Valikkolohko

en: Starting level
fi: Aloitustaso

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: The text to be used for this link in the menu.
fi: Linkin teksti valikossa käytettäväksi.

en: Show as expanded
fi: Näytä laajennettuna

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Branding block
fi: Brändilohko

en: Maximum number of levels
fi: Tasojen enimmäismäärä
