Entity Reference Hierarchy (8.x-2.20) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი
