Entity Reference Hierarchy (8.x-2.20) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Depth
ur: گہرائی

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Update
ur: تجدید

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Minimum
ur: کم از کم

en: Bundle
ur: بنڈل
