Entity Reference Hierarchy (8.x-2.21) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Depth
lv: Dziļums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Update
lv: Atjaunināt

en: N/A
lv: N/P

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Reference
lv: Atsauce

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Minimum
lv: Minimums

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Menu block
lv: Izvēlnes bloks

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: The text to be used for this link in the menu.
lv: Teksts, kas tiks izmantots šai saitei izvēlnē.

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lv: Saites svars starp saitēm tajā pašā izvēlnē vienā dziļumā. Izvēlnē saites ar lielu svaru tiks nogremdētas, un saites ar mazu svaru tiks novietotas tuvāk augšai.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
lv: Pazīme, kas norāda, vai saitei jābūt iespējotai izvēlnēs vai paslēptai.
