Entity Reference Hierarchy (8.x-2.21) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Update
os: Сног кæн
