Entity Reference Hierarchy (8.x-2.21) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Update
vi: Cập nhật

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Return
vi: Trở về

en: Select
vi: Chọn

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: Menu link title
vi: Tiêu đề mục liên kết

en: Children
vi: Con

en: Child
vi: Con

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: The text to be used for this link in the menu.
vi: Văn bản sẽ dùng để hiển thị liên kết này trên trình đơn.

en: Show as expanded
vi: Trình bày Mở rộng

en: Parent link
vi: Liên kết cấp cha

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
