Entity Reference Hierarchy (8.x-2.22) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
