Entity Reference Hierarchy (8.x-2.22) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: Bundle
mr: बंडल
