Entity Reference Hierarchy (8.x-2.24) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Depth
pl: Głębokość

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Update
pl: Aktualizuj

en: N/A
pl: niedostępne

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Reference
pl: Referencja

en: Select
pl: Wybierz

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Children
pl: Dzieci

en: Child
pl: Dziecko

en: Menu block
pl: Blok menu

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: After title
pl: Po tytule

en: The text to be used for this link in the menu.
pl: Tekst ten będzie widoczny przy odnośniku w menu.

en: Show as expanded
pl: Pokaż jako rozwinięte

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Field machine name
pl: Nazwa wewnętrzna pola

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Branding block
pl: Blok marki

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pl: Maksymalna głębokość dla odnośnika i wszystkich jego potomków jest stała. Część odnośników menu może nie być dostępna do wybrania jako rodzice jeśli spowodowałoby to przekroczenie tego limitu.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
pl: Waga linków pomiędzy elementami na tym samym poziomie i zagłębieniu. W menu linki o większej wadze będą niżej lub za linkami o mniejszej wadze, które będą umieszczone bliżej początku.

en: Parent plugin ID
pl: ID nadrzędnej wtyczki

en: The ID of the parent menu link plugin, or empty string when at the top level of the hierarchy.
pl: ID nadrzędnej wtyczki odnośnika menu lub pusta wartość gdy znajduje się na szczycie hierarchii.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
pl: Znacznik informujący o tym, czy odnośnik powinien być widoczny lub ukryty w menu.

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów
