Entity Reference Hierarchy (8.x-2.25) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Depth
be: Глыбіня

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Update
be: Абнавіць

en: N/A
be: Не даступна

en: Maximum
be: Максімум

en: Select
be: Выбраць

en: Minimum
be: Мінімум

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: The text to be used for this link in the menu.
be: Тэкст, які будзе выкарыстоўвацца для гэтага пункту меню.

en: Show as expanded
be: Паказваць разгорнутым

en: Parent link
be: Зыходная спасылка

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
