Entity Reference Hierarchy (8.x-2.26) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Update
ast: Anovar

en: Top
ast: Cimeru

en: N/A
ast: N/D

en: Maximum
ast: Máximu
