Entity Reference Hierarchy (8.x-2.26) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Home page
is: Heimasíða

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Update
is: Uppfæra

en: Top
is: Toppur

en: N/A
is: Á ekki við

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
