Entity Reference Hierarchy (8.x-2.26) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Bundle
ne: पोका
