Entity Reference Hierarchy (8.x-2.27) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Home page
kk: Басты бет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Update
kk: Жанарту

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы
