Entity Reference Hierarchy (8.x-2.27) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Home page
sl: Domača stran

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: N/A
sl: N/D

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju
