Entity Reference Hierarchy (8.x-2.8) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Depth
el: Βάθος

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Reference
el: Αναφορά

en: Select
el: Επιλογή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: The text to be used for this link in the menu.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται για αυτή την παραπομπή μέσα στο μενού.

en: Show as expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Parent link
el: Γονικό στοιχείο

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
el: Το μέγιστο βάθος ενός συνδέσμου και των παιδιών του είναι καθορισμένο. Ορισμένοι σύνδεσμοι του μενού ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμοι ως γονικοί εάν η επιλογή τους ξεπερνάει αυτό το όριο.

en: Parent plugin ID
el: ID γονικού plugin
