Entity Reference Hierarchy (8.x-2.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Update
se: Ođasmahte
