Entity Reference Hierarchy (8.x-2.27) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Bundle
eo: Fasko

en: The text to be used for this link in the menu.
eo: La teksto estos uzita kiel ligilo en menuo.

en: Parent link
eo: Supera ligilo

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
