Entity Holder (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Other
lt: Kiti

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui
